Увага!!! Проводиться набір на курси лікувального масажу. Довідки за тел.: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
Згідно з планом роботи базового відділення ТзОВ Медичний коледж «Монада» 18.04.2019р. проведено ХX-у ювілейну загальну студентську наукову конференцію. Кушнірчук Тетяна та Шпаковська Аліна (науковий керівник – Полубінський Віталій Вікторович) вибороли І місце на секції фармацевтичних дисциплін, а Грабаровська Аліна (науковий керівник – Чернецова Інна Володимирівна) була нагороджена грамотою за актуальність теми та творчий захист на секції соціогуманітарних дисциплін.
Детальніше...
На запрошення від оргкомітету 9-ої Східноєвропейської конференції з проблем стоматологічної імплантації (м.Львів) 12 квітня 2019 року викладачі нашого коледжу Луцкевич Кіра Борисівна та Серьогінова Галина Володимирівна взяли участь у роботі круглого столу на тему: “Якою повинна бути підготовка гігієністів зубних в Україні?”.
Детальніше...
28 березня 2019 року студенти спеціальності “Фармація, промислова фармація” разом із зав. відділенням Козак Ларисою Борисівною відвідали КП “Луцькводоканал”, де на власні очі побачили технологічний процес водопідготовки та процес очистки води.
Детальніше...
27 березня 2019 року вже традиційно на базі нашого коледжу проводилася екскурсія для учнів заочної біологічної школи Волинського еколого-натуралістичного центру. Гостей приймала завідувач відділення "Медсестринство" Свіжак Валентина Михайлівна. Школярі мали можливість побувати на невеликій екскурсії по навчальним кабінетам та лабораторіям коледжу, ознайомитися з основними аспектами практичного навчання майбутніх фельдшерів, фармацевтів, зубних гігієністів та зубних техніків, а також прослухати лекцію викладача фтизіатрії Войтович Марії Володимирівни про організацію виявлення туберкульозу.
Детальніше...