УВАГА!!! З 6 по 20 вересня триватиме прийом документів на заочну форму навчання відділення "Фармація, промислова фармація" на основі сертифікатів ЗНО та дипломів.
24 травня 2019 року в коледжі відбулася зустріч студентів з відомим американським науковцем Джозефом Кезелем. Dr. Jozeph Kezele є президентом Аризонської асоціації наукового креаціоналізму, професором Аризонського християнського університету в м. Фінікс.
Детальніше...
Викладач стоматологічних дисциплін Серьогінова Галина Володимирівна і зубні гігієністи групи І СТ-1 спеціальності 221 "Стоматологія" продовжують навчати дошкільнят, як правильно доглядати за зубами і як уникнути різноманітних захворювань зубів та ясен. 21.05.2019р.
Детальніше...
21 травня 2019 року в Хустській філії Медичного коледжу “Монада” відбувся традиційний міжфілійний конкурс професійної майстерності зі спеціальності 221 “Стоматологія” (зубний технік). У конкурсі взяли участь студенти Луцької, Чернівецької, Первомайської філій та базового відділення коледжу. Нашу Луцьку філію представляли студенти випускної групи І ЗТ-2 Подерня Артем та Остапчук Аліна. Керівники команди: зав. відділення Луцкевич К.Б. та викладач зуботехнічних дисциплін Кондрацька Н.С.
Детальніше...
17 травня 2019 року викладач стоматологічних дисциплін Серьогінова Галина Володимирівна традиційно запросила маленьких підопічних дитячого садочка №37 “Дзвіночок” до коледжного кабінету профілактики стоматологічних захворювань.
Детальніше...