Увага!!! Проводиться набір на курси лікувального масажу. Довідки за тел.: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
22 березня 2018 року в Луцьку відбувся навчальний тренінг-практикум “Імплементація міжнародних протоколів у стоматологічну практику” та семінар з міжнародною акредитацією. На заході були присутні і наші представники – студенти відділення “Стоматологія” (групи ІСТ-2 та ІСТ-3) у супроводі зав. відділення Луцкевич К.Б. та викладача стоматологічних дисциплін Серьогінової Г.В.
Детальніше...
21 березня 2019 року на запрошення від групи компаній “МедЕксперт” студенти випускної групи відділення “Фармація, промислова фармація” разом із викладачем-провізором Романюк Богданою Ігорівною відвідали Телеміст, в рамках якого відбулися тренінг-практикум “Роль провізора/фармацевта у забезпеченні сучасної фармакотерапії та у наданні екстреної медичної допомоги” та семінар з міжнародною акредитацією в 2 credit units для провізорів/фармацевтів.
Детальніше...
20 березня 2019 року в Луцьку відбувся тренінг-практикум для педіатрів “Комплексний підхід до лікування найбільш розповсюджених захворювань у дітей” та семінар з міжнародною акредитацією, організованих групою компаній “МедЕксперт”. На захід були запрошені педіатри, лікарі загальної практики, студенти медичних закладів освіти. Не оминули таку подію і наші представники, студенти відділення “Медсестринство” групи І ЛС-1 у супроводі викладача внутрішньої медицини Войтович Марії Володимирівни.
Детальніше...
15 березня 2019 року на ХІІ Міжнародній студентській науковій конференції “Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки” студентка нашого коледжу, групи І ФМ-1 відділення “Фармація, промислова фармація”, Шпаковська Аліна зайняла I місце на секції “Соціальні та поведінкові науки” (тема наукової роботи: “Вплив міграційних процесів на депресивність розладів у студентів коледжу”, науковий керівник: Свіжак В.М.) та була нагороджена почесною грамотою Волинської обласної ради. Вітаємо Алінку і Валентину Михайлівну з перемогою!!! Бажаємо подальших успіхів у наукових пошуках!!!
Детальніше...