УВАГА!!! З 6 по 20 вересня триватиме прийом документів на заочну форму навчання відділення "Фармація, промислова фармація" на основі сертифікатів ЗНО та дипломів. Увага!!! Проводиться набір на курси лікувального масажу. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
У ніч на 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції вибухнув четвертий енергоблок. Тоді сталася чи не найбільша техногенна катастрофа людства. Сьогодні, 26.04.2019р., відзначають 33 річницю трагедії на ЧАЕС, у всіх українських містах відбуваються пам’ятні заходи. Відеоперегляд "Трагедію квітня весь світ пам'ятає" організували і працівники бібілотеки №11 для читачів-студентів медичного коледжу "Монада".
Детальніше...
Згідно з планом роботи базового відділення ТзОВ Медичний коледж «Монада» 18.04.2019р. проведено ХX-у ювілейну загальну студентську наукову конференцію. Кушнірчук Тетяна та Шпаковська Аліна (науковий керівник – Полубінський Віталій Вікторович) вибороли І місце на секції фармацевтичних дисциплін, а Грабаровська Аліна (науковий керівник – Чернецова Інна Володимирівна) була нагороджена грамотою за актуальність теми та творчий захист на секції соціогуманітарних дисциплін.
Детальніше...
На запрошення від оргкомітету 9-ої Східноєвропейської конференції з проблем стоматологічної імплантації (м.Львів) 12 квітня 2019 року викладачі нашого коледжу Луцкевич Кіра Борисівна та Серьогінова Галина Володимирівна взяли участь у роботі круглого столу на тему: “Якою повинна бути підготовка гігієністів зубних в Україні?”.
Детальніше...
28 березня 2019 року студенти спеціальності “Фармація, промислова фармація” разом із зав. відділенням Козак Ларисою Борисівною відвідали КП “Луцькводоканал”, де на власні очі побачили технологічний процес водопідготовки та процес очистки води.
Детальніше...