Увага!!! Проводиться набір на курси лікувального масажу. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
28 березня 2019 року студенти спеціальності “Фармація, промислова фармація” разом із зав. відділенням Козак Ларисою Борисівною відвідали КП “Луцькводоканал”, де на власні очі побачили технологічний процес водопідготовки та процес очистки води.
Детальніше...
27 березня 2019 року вже традиційно на базі нашого коледжу проводилася екскурсія для учнів заочної біологічної школи Волинського еколого-натуралістичного центру. Гостей приймала завідувач відділення "Медсестринство" Свіжак Валентина Михайлівна. Школярі мали можливість побувати на невеликій екскурсії по навчальним кабінетам та лабораторіям коледжу, ознайомитися з основними аспектами практичного навчання майбутніх фельдшерів, фармацевтів, зубних гігієністів та зубних техніків, а також прослухати лекцію викладача фтизіатрії Войтович Марії Володимирівни про організацію виявлення туберкульозу.
Детальніше...
22 березня 2018 року в Луцьку відбувся навчальний тренінг-практикум “Імплементація міжнародних протоколів у стоматологічну практику” та семінар з міжнародною акредитацією. На заході були присутні і наші представники – студенти відділення “Стоматологія” (групи ІСТ-2 та ІСТ-3) у супроводі зав. відділення Луцкевич К.Б. та викладача стоматологічних дисциплін Серьогінової Г.В.
Детальніше...
21 березня 2019 року на запрошення від групи компаній “МедЕксперт” студенти випускної групи відділення “Фармація, промислова фармація” разом із викладачем-провізором Романюк Богданою Ігорівною відвідали Телеміст, в рамках якого відбулися тренінг-практикум “Роль провізора/фармацевта у забезпеченні сучасної фармакотерапії та у наданні екстреної медичної допомоги” та семінар з міжнародною акредитацією в 2 credit units для провізорів/фармацевтів.
Детальніше...