Увага!!! Проводиться набір на курси лікувального масажу. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-25-52.
20 березня 2019 року в Луцьку відбувся тренінг-практикум для педіатрів “Комплексний підхід до лікування найбільш розповсюджених захворювань у дітей” та семінар з міжнародною акредитацією, організованих групою компаній “МедЕксперт”. На захід були запрошені педіатри, лікарі загальної практики, студенти медичних закладів освіти. Не оминули таку подію і наші представники, студенти відділення “Медсестринство” групи І ЛС-1 у супроводі викладача внутрішньої медицини Войтович Марії Володимирівни.
Детальніше...
15 березня 2019 року на ХІІ Міжнародній студентській науковій конференції “Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки” студентка нашого коледжу, групи І ФМ-1 відділення “Фармація, промислова фармація”, Шпаковська Аліна зайняла I місце на секції “Соціальні та поведінкові науки” (тема наукової роботи: “Вплив міграційних процесів на депресивність розладів у студентів коледжу”, науковий керівник: Свіжак В.М.) та була нагороджена почесною грамотою Волинської обласної ради. Вітаємо Алінку і Валентину Михайлівну з перемогою!!! Бажаємо подальших успіхів у наукових пошуках!!!
Детальніше...
Привітання від дирекції коледжу
Детальніше...
1 березня 2019 року на базі Луцького педагогічного коледжу відбулася ІІI Всеукраїнська студентська науково-практична конференція “Волинська весна: перші паростки науки”. На секції “Психологічний вимір особистості” наш коледж представляла студентка 2-го курсу відділення “Фармація, промислова фармація” Шпаковська Аліна із науковою роботою “Вплив міграційних процесів на депресивність розладів у студентів коледжу”, науковий керівник – Свіжак Валентина Михайлівна.
Детальніше...