Екскурсія на КП “Луцькводоканал”

28 березня 2019 року студенти спеціальності “Фармація, промислова фармація” разом із зав. відділенням Козак Ларисою Борисівною відвідали  КП “Луцькводоканал”, де на власні очі побачили технологічний процес водопідготовки та процес очистки води.

У зрозумілій та доступній формі молоді пояснили звідки і як береться вода у кранах більшості лучан, яку систему очистки проходить і що зроблено в місті, щоб вона була якісною, безпечною та відповідала усім державним санітарним нормам та вимогам. Було коротко окреслено  робочий процес контролю якості питної води.

В результаті проведеної екскурсії майбутні фармацевти також дізналися, що споживачі КП “Луцькводоканал” щодня вживають артезіанську воду, адже на території міста є три водозабори, що забезпечують місто та навколишні села питною водою зі свердловин глибиною до 160 метрів! Учасники екскурсії отримали уявлення, який складний та довгий процес проходить вода, щоб бути чистою й безпечною для споживання та переконались скільки зусиль повсякденно докладається для цього працівниками водоканалу.

По завершенню екскурсії студенти не втомлювались ставити запитання, на які отримали вичерпні відповіді.