Урок здоров’я від майбутніх зубних гігієністів

17 травня 2019 року викладач стоматологічних дисциплін Серьогінова Галина Володимирівна традиційно запросила маленьких підопічних дитячого садочка №37 “Дзвіночок” до коледжного кабінету профілактики стоматологічних захворювань.

Майбутні зубні гігієністи, студенти групи І СТ-1, провели театралізований виступ, під час якого розповіли гостям про хвороби, які виникають у недоглянутих зубах, а також навчили малят, як правильно підбирати зубну пасту, щіточку, якими рухами щітки необхідно чистити зуби. Дітлахи із задоволенням відпрацювали навички чищення зубів на знімних зубних протезах та муляжах. А особливе захоплення у них викликала нагода побувати в ролі стоматолога і надати гігієнічну допомогу самому Шреку!

Дівчатка й хлопці також ставили запитання, на які молоді спеціалісти охоче відповідали. Малята не забули подякувати виступаючим і за 5-бальною шкалою оцінили старання наших студентів у 1000 балів:))) На завершення зустрічі вихованці дитячого садочка отримали іменні сертифікати про здобуття статусу знавця гігієни та охайності.