Випуск-2019!

У п’ятницю, 5 липня 2019 року, в Луцькій філії медичного коледжу “Монада” відбулося особливе свято, яке символізує межу юності та дорослого життя – ВИПУСКНИЙ. Цей захід зібрав разом усіх випускників, їхніх батьків, родичів та викладачів. Позаду лекції, семінари, заліки та іспити, а попереду – робота за спеціальністю, доросле самостійне життя.

Урочистості з нагоди вручення дипломів вели наші чудові ведучі: студент групи I СТ-2 Герасимчук Діма та студентка групи І ФМ-1 Грабаровська Аліна.

Директор Луцької філії Медичний коледж “Монада” Гайдучок Іван Григорович побажав випускникам успіхів, наполегливості та щасливої долі.

Щирі побажання виголосила і куратор випускної групи відділення “Фармація, промислова фармація” Романюк Богдана Ігорівна.

Від імені батьків і рідних зі словами вітання виступив директор ВПУ № 29 смт. Володимирець Боровик Валерій Пилипович.

Слова вдячності викладачам лунали від випускників усіх спеціальностей.

Цього року Луцька філія видала квитки у самостійне життя 89 випускникам, зокрема фармацевтам, фельдшерам, зубним технікам та зубним гігієністам. З них 15 отримали дипломи з відзнакою.

Під час заходу звучали музичні вітання для випускників та гостей свята.

У добру путь, дорогі наші випускники!!! Надіємося, що кожен з вихованців закладу ще не раз із вдячністю та теплом згадає свій коледж, одногрупників та викладачів, які за ці роки стали як рідні.