“Просимо припинити руйнівну політику Уряду щодо технікумів і коледжів України”

Підтримайте електронну петицію Президенту України №22/079560-еп !

https://petition.president.gov.ua/petition/79560

“Просимо припинити руйнівну політику Уряду

щодо технікумів і коледжів України”

Уряд України та Верховна Рада України ІХ скликання продовжує реалізацію злочинної програми з руйнації інтелектуального капіталу держави – освіти України.

На сьогоднішній день приймаються Урядом та схвалюються Верховною Радою України Програми дій, які опозиціонують фахову передвищу освіту з професійно-технічною освітою, як одну ланку освіти – професійна.

Поєднання цих двох ланок освіти в одну – не відповідає нормам Європейського освітнього простору, не підкріплено економічними та соціальними показниками і сприяє збільшенню відтоку трудових ресурсів за кордон.

Ці два складники освіти не є тотожними і мають чітке розмежування, яке вже закріплене чинними законодавчими актами, що прийняті Верховною Радою України, зокрема, Законами України «Про освіту» та «Про фахову передвищу освіту».

Прийняттю цих законів передували чисельні Парламентські слухання, консультації та обговорення на профільному комітеті ВРУ з залученням установ та організацій причетних до надання освітніх послуг і громадськості.

Злиття фахової передвищої освіти з професійно-технічною освітою не тільки зруйнує систему підготовки фахівців у технікумах та коледжах, знищить ступеневість в освіті, а й відкине процес реформування системи освіти в Україні до 2014 року.

Шановний пане Президенте України, просимо Вас втрутитись особисто та припинити руйнівну політику Уряду щодо технікумів і коледжів України та сприяти щонайшвидшій імплементації Закону України «Про фахову передвищу освіту».