Увага! Здається в оренду кабінет лікувального масажу 14 кв.м. Деталі за тел. 0676747561. Приймемо на роботу ЛІКАРЯ-СТОМАТОЛОГА. Деталі за тел.: 0676747561


     Луцька філія ТзОВ Львівський медичний фаховий коледж «Монада» має наступну інфраструктуру: навчальний корпус, лекційні аудиторії, навчальні лабораторії, стоматологічну поліклініку, конференц-зал, бібліотеку, медичний пункт, буфет, гардероб, навчальний кабінет для курсів лікувального і класичного масажу.
    На сьогодні в філії коледжу вкомплектовано 3 зуботехнічні лабораторії, паяльна, полірувальна та гіпсувальна кімнати, 4 стоматологічні кабінети, кабінети хімій, технології ліків, організації економіки фармації, фармакогнозії, кабінети акушерства і гінекології, педіатрії, хірургії, терапії, догляду за хворими, анатомії, лекційні аудиторії.
   Для роботи студентів навчальні кабінети обладнані тренажерами, муляжами, симуляторами, мікроскопами, натуральними препаратами тощо, з якими вивчення наук вдається швидше та ефективніше.
    У корпусі праює комп’ютерний  клас, є вільний доступ до Wi-Fi на всій території філії коледжу. На першому поверсі знаходиться медичний пункт, буфет, гардероб. Для заходів та зустрічей створено конференц-зал.