Увага!!! Проводиться набір на курси лікувального масажу. Контактні телефони: (0332) 78-77-50, 78-25-52.


"Медсестринство"

Програма навчання за кваліфікацією "фельдшер" передбачає підготовку професійних працівників у галузі охорони здоров'я. Базою для проведення практичних занять є хірургічні, терапевтичні, гінекологічні, інфекційні, педіатричні відділення міської та обласної лікарень. Тут студенти співпрацюють із висококваліфікованими спеціалістами-практиками, які передають вміння, досвід, робочу атмосферу спілкування з хворими, вміють висвітлювати актуальні проблеми сьогодення. В програмі - вивчення основ косметології, фізіотерапії, лікувальної фізкультури та масажу.

Термін навчання:

після 9-го класу – 4 р.
після 11-го класу – 3 р.

 

"Фармація, промислова фармація"

Програма навчання за кваліфікацією "фармацевт" проводиться за новітніми програмами та ефективними методиками. Студенти мають можливість оволодіти спеціальністю фармацевта, отримати грунтовні знання і навички роботи з комп'ютерною технікою. У програмі навчання - поглиблене вивчення медичної етики, загальної психології, принципів фітотерапії, косметології, гомеопатії.

Термін навчання:

денна форма навчання:
після 9-го класу – 3 р.
після 11-го класу – 2 р.
заочна форма навчання - 2,5 р.

 

"Стоматологія"

Програма навчання за кваліфікацією "зубний технік" передбачає підготовку фахівців, які досконало вивчають сучасні методики протезування та найновіші зуботехнічні матеріали. Кабінети та лабораторії обладнані сучасною технікою та апаратурою, що надає можливості максимально наблизити навчальний процес до виробничого. У програмі навчання - застосування фотополімерних матеріалів, техніки реставрації коронкової частини зуба.

Термін навчання:
після 9-го класу – 3 р.
після 11-го класу – 2 р.

 

"Стоматологія"

Програма навчання за кваліфікацією "зубний гігієніст" передбачає підготовку фахівців, які вивчають причини і механізми розвитку хвороб і уражень зубів, органів порожнини рота і щелепно-лицевої ділянки, методи їх діагностики, лікування і профілактики. Все це визначає високу конкурентну спроможність наших випускників на ринку праці. 

Термін навчання:
після 9-го класу – 4 р.
після 11-го класу – 3 р.